čeština

Pravidla pro přijetí příspěvků

Kdo může předkládat příspěvky?

Lidé pod 30 let věku, kteří jsou intersex, žijící v kterékoliv části světa.

Jestliže jste mladší 18 let, budeme vás kontaktovat s informacemi o rizicích zveřejnění vaší práce.

Anonymní příspěvky anebo práce vydávané pod pseudonymem jsou vítané.

Co mohu předložit?

Přijímáme všechny psané formy a umělecká díla – všechno co může být vydáno v tištěné formě! V předcházejících vydáních jsme publikovali eseje, poezii, fotografie, malby a komiks. Prolistujte části 1, 2 a 3 kde můžete vidět co už bylo vydáno v minulosti.

Téma vybrané pro tuto část je “Grow“.

Ve vašem příspěvku můžete použít z těchto pokynů část která vám nejlépe vyhovuje. Váš příspěvek nemusí souviset s tématem, ale tento návod může být použit jako vodítko k vytvoření přispěvku.

Příspěvek musí být vaše originální práce, nevydaná v minulosti a nepředložená na posouzení k publikaci na dalších místech.

Psané příspěvky mohou obsahovat nejvíce dvě strany. Kontaktujte nás jestliže budete chtít predložit něco delšího a můžeme se dohodnout o podrobnostech.

V jakém jazyce mohu předložit svoji práci?

Příspěvek může být v libovolném jazyce. YOUth&I je vydáván v angličtině. Jestliže je váš příspěvek v jiném jazyce než Anglickém, uděláme co je v našich silách přeložit váš příspěvek a vydat váš originální příspěvek společně s překladem. Pro některé jazyky můžeme potřebovat pomoc od vás a/nebo od vaší místní intersex organizace rozhoudnout kdo může pomoci s překladem. Oceníme informaci jestli víte o někom, včetně vás, kdo může vaši práci do Anglického jazyka přeložit.

Copyright

Vydavatelská práva zůstávají kontributorovi, ale YOUth&I si zachovává věčná práva na online a tiskovou publikaci. Vyžadujeme uvedeni YOUth&I vydání v každé další publikaci.

Kolik bude můj honorář?

Budete placeni AUD$100 za každý publikovaný příspěvek.

Mohu předložit více přispěvků?

Ano, můžete poslat kolik přispěvků uznáte za vhodné, ale množství vydaných prací záleží na celkovém množství došlých příspěvků. Placeni budete jen za každý vydaný příspěvek.

Kdy je potřeba předložit příspěvky?

Budeme přijímat příspěvky do neděle 23. červen. Po tomto datu můžeme přijímat příspěvky jen v jednotlivých případech. Prosíme vás, kontaktujte nás brzy s informací o očekávaných zpožděních v předložení vaší práce.

Doporučujeme brzké předložení prací abychom měli dostatek času s vámi pracovat na potřebných úpravách vašeho příspěvku. Jestliže váš příspěvek bude potřebovat překlad, prosíme o včasné předložení, nebo poskytnutí informace v jakém jazyce bude vaše práce zaslána.

Kontaktujte nás brzy jestiže máte zájem předložit vaši práci ale máte problém s dodržením časových limitů nebo jiné překážky. Uvidíme co můžeme pro vás udělat a pomoci vyřešit vaší situaci.

Jak předložím svoji práci?

Prosíme pošlete nám email na info@youthandi.org s následující informací:  

  • Váš příspěvek jako příloha, nejlépe jako Word dokument
  • Název vašeho příspěvku
  • Vaše jméno nebo pseudonym
  • Váš věk (nebo potvrdit, že jste mezi 18 – 30 lety, nebo mladší 18 let)
  • V jakém jazyce je příspěvek napsán, jestliže jiný než Angličtina
  • Země odkud pocházíte (nepovinné)
  • Zájmena (nepovinná)

V případě obav o zachování anonymity, prosíme kontaktujte nás na info@youthandi.org.

Jsme si vědomi, že internetové spojení může být složité. Když se setkáte s problémy, kontaktujte nás emailem na info@youthandi.org nebo na WhatsApp: +61 452 590 165.

Jaký je očekávaný postup jestliže moje práce bude přijmuta k publikaci?

Co nejdříve po konečném datu k předložení vás budeme informovat zda vaše práce budou zveřejněny.

Budeme s vámi pracovat na možných úpravách a příspěvek bude zveřejněn pouze s vaším konečným souhlasem. V případě nutnosti překladu uděláme co bude možné vaši práci přeložit. Můžeme vás kontaktovat když budeme potřebovat pomoc s najitím vhodného překladatele.

S přispěvateli pod 18 let věku budeme sdílet informace o rizicích vydávání.

Poprosíme vás o krátký životopis, který bude vydaný s vaším příspěvkem. Tato část je nepovinná a nemusíte nám nic jiného dodávat, jen předložit vaši práci anonymně.

Jak budeme mít všechno připraveno k vydání, dostanete honorář AUD$100 za každý vydaný příspěvek. Budeme vás kontaktovat o způsobu platby. Probereme s vámi bezpečné a spolehlivé možnosti plateb.

Kde a kdy bude toto číslo vydáno?

YOUth&I část 4 bude vydána zdarma online a vytisknuté kopie bude možno zakoupit.

Náš plán je vydat YOUth&I Část 4 na konci roku.

Potřebujete více informací?

Prosíme, kontaktujte nás na info@youthandi.org nebo na WhatsApp: +61 452 590 165.

Back to top